LimousineService Slovakia vznikla v roku 1992 V súčasnosti má za sebou takmer 15 ročnú úspešnú činnosť v oblasti poskytovania taxislužieb a za uvedené obdobie sa jej vďaka snahe o maximálnu spokojnosť svojich klientov podarilo vstúpiť do povedomia ľudí zo Slovenska a aj zo zahraničia. Luxusné limuzíny nášho vozového parku zodpovedajú požiadavkám aj tých najnáročnejších klientov, s dôrazom na ich dokonalé pohodlie a maximálnu bezpečnosť po celú dobu prepravy.

Profesionálni vodiči zabezpečujú prepravu našich klientov, ktorí prešli náročným výberom prihliadajúcim nielen na vodičské schopnosti, ale aj zodpovedajúci typ osobnosti, zaručujúci správne reakcie v záťažových situáciách a vnútornej komunikácii s VIP klientmi.

Počas doby existencie LimousineService Bratislava sme okrem najvýznamnejších a výnimočných udalostí poskytli naše služby aj veľkému počtu diplomatov, ako aj najvyšším predstaviteľom medzinárodného priemyslu a obchodu. Je nám cťou, že po presvedčení sa o našej kvalite využívajú naše služby čoraz častejšie.

limousine

limousine service

doprava

limousineservice bratislava

o nás   |   preprava   |   vozový park   |   doplnkové služby   |   referencie
webdesign: mymedia